Dobó Kupa 2015

A Heves Megyei Kézilabda Szövetség idén is megrendezi a hagyományos Dobó Kupa felkészülési tornát.

XII „DOBÓ KUPA 2015”

VERSENYKIÍRÁS

A verseny célja: A kézilabda sportág népszerűsítése, versenyzési lehetőség biztosítása a csapatok számára. A Dobó kupa helyezéseinek eldöntése.

A verseny ideje: 2015. január 24-25.

A verseny helye: Eszterházy Sportcsarnok, Eger

A verseny rendezője: Heves Megyei Kézilabda Szövetség

A verseny résztvevői: A meghívott csapatok játékosai, akik érvényes sportorvosi igazolással rendelkeznek.

A verseny lebonyolítása: Nyolc csapat részvételével, két csoportban körmérkőzéses rendszerben. Játékidő: 2x 25 perc ( tíz perc szünettel ) Mérkőzésenként nevezhető 16 fő

A csoporton belül a helyezéseket a több szerzett pont dönti el ennek azonossága esetén az egymás elleni eredmény, a jobb gólkülönbség, majd a több lőtt gól számít. A helyosztókon a csoportok azonos helyén végzettek mérkőznek egymással. Döntetlen esetén 1×5 perc hosszabbítás majd hétméteresek döntenek. ( 5-5 csapatonként)

A versenybizottság elnöke: Paulovics Zsolt

A versenybizottság titkára: Varga Zoltán

A verseny díjazása: A győztes elnyeri a Dobó Kupát

II—III. helyezett serleg, és oklevél

IV-VIII. helyezett oklevél díjazásban részesül.

Különdíjak: Legjobb kapus

Legjobb góllövő

Legtechnikásabb játékos

A verseny költségei: A versennyel kapcsolatban felmerülő költségeket a rendezők, egyéb pl. utazás, étkezés stb. a résztvevők fizetik.

Egyéb rendelkezések: Óvást a versenybizottsághoz a mérkőzést követően írásban kell bejelenteni, melyről helyben születik döntés, ez ellen fellebbezni nem lehet.

A versenykiírásban nem szereplő, felmerülő probléma esetén az MKSZ játék és versenyszabályai az irányadóak.

További információ: Paulovics Zsolt 06-70-525600; 06-20-5949200