Döntetlen visszavágó

Csapatunk augusztus 22-én, pénteken este a PLER Budapest ellen lépett pályára, ezúttal idegenben, a Lőrinci csarnokban. Az PLER elleni újabb felkészülési mérkőzés döntetlen eredménnyel zárult.

PLER-Budapest – SBS Eger Eszterházy 28-28 (16-15)

Kovács, Lezák 3, Padla 3, Szabó 7 (2), Halász 4 (2), Kocsis 1, Menyhárt 2
Repóth, Kiss 1, Szilágyi 2, Dobó 4, Tóth, Zelei, Éliás 1

Az eredmény alakulása: 6. perc: 5-2, 12. p.: 8-6, 18. p.: 8-9, 24. p.: 13-12, 36. p.: 19-16, 42. p.: 20-19, 48. p.: 23-22, 54. p.: 26-25

Hétméteresek: 3/3, illetve 4/4
Kiállítások: 4, illetve 8 perc

Rosta István, az SBS Eger Eszterházy edzője: – Nagyon jó meccs volt. Azt gondolom, hogy idegenben, Budapesten, nagyon komoly teljesítmény volt mindkét csapat részéről. Ahogy megyünk bele a felkészülés hajrájába, úgy finomodnak bizonyos dolgok. Tetszett a srácok hozzáállása, abszolút meg vagyok elégedve velük. Megjegyzem, az utazással volt egy kis problémánk, de erre nekünk kell figyelni, hogy jobb körülmények legyenek meccs előtt. Jó teljesítményeket láttam, első félidőben a támadás tetszett, második félidőben pedig inkább a védekezés volt jó. A hiányzókkal jövő héten kiegészülünk, és akkor elkezdjük a finomhangolást a következő három hétben. Még Dabassal játszunk két edzőmérkőzést és aztán várjuk a bajnoki rajtot.