Hasznos edzőmeccs Gyöngyösön

A bajnokság tavaszi szezonjának kezdete előtt még egy utolsó edzőmérkőzést játszott az SBS Eger Eszterházy csapata. Ezúttal a B. Braun Gyöngyös volt az ellenfelünk.

B. Braun Gyöngyös – SBS Eger Eszterházy 37-31 (21-19)
Játékvezetők: Rutka, Szammer
Eger: Repóth, Kőrizs (kapusok) Kiss G. 5, Szabó P. 8 (3), Kocsis 2, Pálos 4, Pánczél 5, Menyhárt 1, Lezák 1, Szabó T., Szűcs B. 2, Nyeste 2 (2), Zalai, Padla 1, Szilágyi, Terenyei
Gyöngyös: Hudák, Holló, Bakos 3, Sándor 4, Frey 4 (2), Iváncsik 4 (1), Varsandán 3, Debreczeni 3, Koller 10 (2), Mekaru 2, Szöllösi 2, Hajdu 2, Tamási, Szalafai
Hetesek: 5/5 ill. 7/5
Kiállítás: 6 ill. 0 perc
Az eredmény alakulása: 6. perc 4-5, 12. perc 10-8, 18. perc 15-13, 24. perc 19-15, 36. perc 23-21, 42. perc 24-22, 48. perc 30-25, 54. perc 32-27

A NBI-es tabellán 4. helyen álló gyöngyösi csapat otthonában játszott mérkőzésen egy 3-0-s hajrával indítottunk, de az ellenfél már a 7. percben egyenlített, majd átvette a vezetést. A mieink végig tartották a tempót az első félidőben, de a Gyöngyös kétgólos előnyét nem tudták behozni. Az egriek közül Pálos, Pánczél és Szabó Péter szállította a gólokat. Szünetre 21-19-es állásnál mentek a csapatok. A második félidő elején a kezdeti lendülettel játszottunk tovább, azonban a 13. percben egy háromgólos hajrával sikerült növelni az előnyüket a gyöngyösieknek. Ezt az ötgólos vezetést végig tartani tudták a szomszédok, a mieink kissé elfáradtak a végére. Végül 37-31-es eredménnyel zártuk a találkozót.