Kettős győzelem Békéscsabán

Harmadik mérkőzésén megszerezte első győzelmét az Eger SBS Eszterházy serdülő csapata. Az edzőként Kocsis Csaba vezette gárda Tóth Rajmond vezérletével két góllal nyert Békéscsabán. Az ifjúságiak szintén győztesként távoztak a viharsarkiaktól.

Ifjúságiak, I. osztály, Kelet
A 3. fordulóban:
Békéscsaba DKSE–Eger SBS Eszterházy 25–34 (11–15)
Eger: Nagy D. – Kovács Á. 1, Péter A. 3, Tóth R. 8 (1), Szepesi 7, Péter G. 8, Hasilló 5. Csere: Petróczi-Kis, Moscoso (kapusok), Ragó Á., Fügedi, Péter D., Bartók L. 1, Csontos 1 (1). Edző: Váczi Sándor.
Kiállítások: 2, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 4/4, ill. 2/2.
Váczi Sándor: – A védekezés minősége és a kapussal való összhang hamar eldöntötte a mérkőzést.
Következik: Orosházi FKSE-Linamar–Eger SBS Eszterházy, október 6., péntek, 17.00.

***

Serdülő, I. osztály, Kelet
Békéscsaba DKSE–Eger SBS Eszterházy 24–26 (14–13)
Az egri gólszerzők: Tóth Rajmond 12, Péter Dominik 4, Bujdos Ádám, Nagy Zsolt Ádám 3–3, Major Bence 2, Bakó Brandon, Bettembuk Bence 1–1.
Kiállítások: 2, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 3/3, ill. 7/7.
Kocsis Csaba edző: – Az első félidőben fej-fej mellett haladtunk, ami a két csapat erejét tekintve várható volt. A második félidő első részében, azonban a hazaiak ötgólos előnyt harcoltak ki, mégis a csapat nem adta fel és a kapus teljesítménynek is nagyban köszönhetően megfordítottuk a mérkőzést. A legfontosabb, hogy mindenki kivette a részét az első győzelmünkből.