A felsőházban folytatják a serdülők

Az Országos Serdülő Bajnokság alapszakaszának utolsó mérkőzését játszotta a serdülő csapat a KSI SE csapata ellen. A Pásztorvölgyi Gimnázium tornacsarnokában megrendezett találkozón a nagy küzdelemből az egri csapat került ki győztesen és ezzel eldőlt, hogy a mienk a felsőházban folytatják tovább a bajnokságot.

A budapesti csapat elleni mérkőzésen a csapat edzőjét, Hevér Tibort, edzőkollégája Pereverzia Mihály helyettesítette.

Pereverzia Mihály

Pereverzia Mihály, edző: – Az első félidőt az egri legények kezdték jobban, a 8. percben már 5:1 volt az állás. A vendégcsapat, időkérését követően, folyamatosan felzárkózott és a félidő végére át is vette a vezetést. Az eredményjelző kettő gólos különbséget (12:14) mutatott.

A második félidőben a hazai csapat azonnal ledolgozta a kétgólos hátrányát (a 28. percben 14:14). A következő negyed órában felváltva vezetek a csapatok, főként a védekezés dominált mind a két oldalon. A mérkőzés hajrájában a hazai legények kettő gólos előnyre tettek szert (az 52. percben 22:20). A mérkőzés végeredménye 23:22 lett.

A csapat: Farka Balázs, Moscoso Péter, Takács Gergely, Kovács Ádám, Péter Gábor 9, Péter Attila 9, Rázsi Armand, Czeglédi Nándor 1, Hasilló Norbert 2, Kelemen Balázs, Gulyás Gábor 2, Bettembuk Gábor, Pintér Bence Árpád.

Nagy küzdelem volt mind a két félidőben, gratulálok a fiúknak!  A második félidőben szenzációsan védő Moscoso Péter minden dicséretet megérdemel.