A hevesiek nagyobb rutinja döntőnek bizonyult

Negyedik mérkőzésén harmadik vereségét szenvedte el a Eger SBS Eszterházy U23-as csapata.

A férfi NB II Északi csoportja 4. fordulójának mérkőzésein:

Eger SBS Eszterházy U23–Heves SE 26:29 (12:15)

Eger, körcsarnok, 100 néző. V.: Gyimesi Zs., Tóth L.

Eger: BÍRÓ – Molnár Á., Bugyi 2, ZELEI 9 (3), Mikula, Nádasdi 1, VASS D. 5. Cs.: Szécsi-Lantos 2, Nagy G. 1, Menyhárt 3, Rékasi 2, Nagy P., Takács G. 1. Edző: Pereverzia Mihály.

Heves: RUTKA – Pintér 5, Guba J. 4, Nagy Zs., Bagdi Sz. 2, Lakatos 13 (3), Sallai. Cs.: Csikós G. 2, Bagdi A., Terenyei Ádám 1, TERENYEI ÁKOS, Gyarmati 2. Edző: Scheili Zsolt.

Kiállítások: 4, ill. 8 perc.

Hétméteresek: 3/3, ill. 4/3.

Pereverzia Mihály: – Inkább a küzdelem dominált, mint a szép játék. Az 55. percben 24:24-nál ugyan sikerült utolérni az ellenfelet, de többre már nem futotta. A nagyobb rutin döntőnek bizonyult.

Scheili Zsolt: – Remélem, hogy Egerből nem sok csapat visz majd pontokat, nekünk sikerült. Jó csapatot sikerült legyőzni. Győzelmünket Nagy Zsoltikának és Terenyei Lilinek ajánljuk!

További eredmények: Hatvan–Vác U23 34:21, PLER U23–Gyöngyös U23 31:21, Dunaharaszti–Budakalász 32:23, Csömör–Gyömrő 22:18, Salgótarjáni Strandépítők–Gödöllő 28:26.