A juniorok egy pontot hoztak el Ózdról

Az őszi szezon ötödik mérkőzését idegenben játszotta az Eger junior csapata. A találkozó döntetlennel zárult.

A mérkőzést az ózdi csapat kezdte jobban, negyed óra elteltével három gól különbség volt javukra, ezt követően a félidő folyamán folyamatosan zárkózott fel az egri csapat. A félidő végére 17:17-et mutatott az eredményjelző.

A második félidő első felében a vendégek akarata érvényesült, már négy góllal is vezettek, de a hazai csapat küzdeni tudását dicséri, hogy nem adták fel és a hibákat kihasználva, a mérkőzés hajrájában újból nyílt lett a küzdelem. Igaz, ebben a periódusban folyamatos emberhátrányban volt az Eger. Az utolsó támadás a vendégeké volt, de nem sikerült gólra váltani, így a mérkőzés pontosztozással végződött (30:30).

Ezzel a döntetlennel a junior csapatunk az 7. helyen áll a tabellán.

Pereverzia Mihály, a junior csapat edzője: – A mérkőzés egész képét tekintve egyik csapat sem érdemelt győzelmet, igazságos döntetlen született.