Ez férfimunka volt: bravúrpont a Tiszavasváritól

Az őszi záró fordulóban a tabellán harmadik helyezett Tiszavasvári együttesével döntetlent játszott az Eger SZSE U20-as csapata a III. osztályú bajnokságban. Az U14-esek két győzelemmel tértek haza Hatvanból.

U20, III. osztály, C csoport
A 11. forduló mérkőzésén:
EGER SZSE II.–TISZAVASVÁRI SE 27–27 (14–18)
Az egri góldobók: Németh D. 7, Tóth Z. 6, Cseh P. 5, Erdélyi S. 3, Lukács D., Kerek K., Lukács T. 2–2.
A mieink 11 mérkőzésen szerzett 5 ponttal a tabella utolsó előtti helyén állnak.
Benei Ákos edző: – Fegyelmezett, jó játékkal a sok hiányzó ellenére majdnem meglepetést okoztunk a harmadik helyezett ellen. Gratulálok a csapatnak! Férfimunka volt, szép zárása az évnek.
***
U14, II. osztály I (Borsod, Heves, Nógrád)
Az 5. fordulóban (Hatvan, Kodály Zoltán Általános Iskola Sportcsarnok):
ÓAM-ÓZDI KC–EGER SZSE 10–24 (4–13)
Az egri góldobók: Tarkó A. 7, Erdélyi B., Berger P. 3–3, Kovács B., Szabó L., Madarasi M., Vratarics M. 2–2, Veres I., Majoros B., Kárász O. 1–1
DVTK MISKOLC–EGER SZSE 16–17 (8–12)
Az egri góldobók: Tarkó A., Berger P. 4–4, Vratarics M. 3, Szabó L., Kárász O., Majoros B., Veres I., Kovács B., Erdélyi B. 1–1.
Hevér Tibor edző: – Az Ózd ellen végig koncentráltan és fegyelmezetten kézilabdázva magabiztos győzelmet arattunk. A DVTK csapatával szemben nehéz és kiélezett mérkőzésre számítottam, amely be is igazolódott. Az első félidei jó játékunkat nem tudtuk átmenteni a másodikra. Sokat hibáztunk, ami miatt az ellenfél felzárkózott. A félidei négygólos előnyünkből a végére 1 gólt sikerült megtartani. Gratulálok a csapatomnak a nagyon fontos két győzelemhez. Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak, de sokkal okosabban és higgadtabban kell kezelnünk a jövőben az ilyen kiélezett végjátékokat.