Füzi számos mutatóban is az élen

Az NB I. csonka szezonjának összesített góllövőlistáján az első tíz helyezett közt Füzi Dániel, Lezák Áron, Rolandas Bernatonis és Molnár Balázs neve is olvasható. A legtöbb játékpercet Lezák töltötte a pályán. Füzi és Kiss Gergő egyaránt 16 kiállítást gyűjtött be. Íme néhány statisztikai adat az elmúlt kiírásból.

A liga nem hivatalos gólkirálya a szegediek szlovén jobbszélsője, Mario Sostaric lett.
A házi góllövőlista
Füzi Dániel 18 mérkőzés/90 gól, Lezák Áron 19/89, Rolandas Bernatonis 19/87, Molnár Balázs 17/81, Schmid Péter 19/66, Tóth Attila 19/28, Tóth Rajmond 19/27, Rédei István 7/14, Papp Gabriel 19/8, Száva Máté 10/7, Darko Sztevanovics 3/5, Szepesi Noel 16/5, Mándy Tibor 16/2, Jane Cvetkovszki 17/1, Kiss Gergő 18/1

Cvetkovszki: 104 védés
A kapusok rangsorában is egy szegedi, Mirko Alilovic áll az élen. A horvát hálóőr a kapujára tartó lövések 38 százalékát hárította, 350 lövésből 133 elakadt a kezei között.
Egri részről az észak-macedón Jane Cvetkovszki 23,11 (450 lövés/104 védés), míg Moscoso Péter Carlos 17,90 százalékos (229 lövés/41 védés) védési mutatókkal zárt.

Sportszerűségből negyedik
A legtöbb kiállítást (36 perc) a Tatabánya–Komló találkozón ítélték a játékvezetők. Az orosházi Kancel Ottót és a mezőkövesdi Szöllősi Olivért egyaránt 28 alkalommal fegyelmezték kétperces büntetéssel a játékvezetők. Egri részről Füzi Dániel és Kiss Gergő egyaránt 16 kiállítást gyűjtött be. Összesítésben az egriek 146 percet játszottak emberhátrányban. Az Eger a Veszprém, a Balatonfüred és a Mezőkövesd mögött a negyedik legsportszerűbb csapat a mezőnyben.

Egri góleső Veszprémben
Az együttesek játékoskeretét tekintve az a legkevesebb játékossal (18) az Eger állt ki, a legtöbbel (28) a Vác. A leggólgazdagabb mérkőzésnek a Veszprém–Eger (51–30) összecsapás számított, a legkevesebb találat a Csurgó–Komló mérkőzéshez (19–19) fűződik.