Hozták a papírformát a juniorok

Az őszi szezon hetedik mérkőzését hazai pályán játszotta a junior csapat a Leányka úti Eszterházy csarnokban.

Pereverzia Mihály, a junior csapat edzője: – Az első félidőben már eldőlt a mérkőzés, a vendégek nem véletlenül vannak a tabella utolsó előtti helyén, mindössze 11-szer találtak be a kapunkba, míg az Eger csapata 21-szer. Az eredményjelző tízgólos különbséget (21:11) mutatott harminc perc után.

A második félidőben a csapat nagyon sokat könnyelműsködött a biztos vezetés tudatában, a védekezésünkben és támadásainkban rengeteg hiba csúszott. Ennek köszönhetően 19 gólt kaptunk a második félidőben. A mérkőzés végeredménye 45:30 lett.

A csapat: Jenei Dávid, Posta Bence, Miskolci Ábel, Perjési András, Zelei Botond, Éliás Gábor, Molnár Ádám, Nagy Gergely, Péter Atilla, Péter Gábor, Rázsi Armand, Dér Balázs, Vas Dániel, Nádasdi László, Szécsi Boldizsár.

A győzelemhez gratulálok, de az elkövetkező mérkőzéseken ez kevés lesz fiúk!