Készülhetünk a nyolcaddöntőre

Az utolsó nyolc percben 5–0-ás sorozatot produkálva mentettük döntetlenre az eredményt Kecskeméten, így az SBS-Eger jutott a Magyar Kupa nyolcaddöntőjébe.

Őrült meccsen harcolta ki a továbbjutást a Magyar Kupa 3. fordulójából az SBS-Eger. A kezdeti lendület átsegített bennünket az első negyedórán, a kecskemétiek a 17. percben 10–9-es állásnál vették át először a vezetést. A hazaiak a 36. percre már nyolcgólos előnyt szereztek (25–17), de ezzel sem sikerült megtörni a mieinket. Tóvizi Tamásék az utolsó nyolc percben 5–0-ás sorozattal mentették döntetlenre az állást, ami egyben a továbbjutást is jelentette.

A férfi Magyar Kupa 3. fordulójában:
KECSKEMÉTI TE-PIROSKA SZÖRP–SBS-EGER 31–31 (18–14)
Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok, 120 néző. V.:  Nagy F., Túróczy J.
KECSKEMÉT: Deményi, Marczika (kapusok), Mazák L. 1, Hiramoto 6, Horváth A. 6 (2), Sipeki 2, Csordás M., Füstös A. 2, Országh, Enomoto 6, Simon B., Szeverényi 1, Forgács T., Szrnka 3, Vetési, Menyhárt 4 (4). Edző: Bencze József
EGER: Balogh T., Seprős (kapusok), Holdosi 3, Kiss G., Machác 1, Tóvizi 9, Kovács M. 2, Lezák 4 (1), Szepesi N., Tóth R. 1, Lakosy, Pulay 3, Száva, Szuharev 4, Bernatonis 4, Kerezsi. Edző: Tóth Edmond
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 2–3, 12. perc: 5–7, 18. p.: 10–10, 24. p.: 14–11, 36. p.: 25–18, 42. p.: 26–20, 48. p.: 28–23, 54. p.: 31–27.
KIÁLLÍTÁSOK: 6, ill. 10 perc.
HÉTMÉTERESEK: 6/6, ill. 2/1.
TOVÁBBJUTOTT: az SBS-Eger.