Márton mentett pontot a serdülőknek

Az Eger SZSE U18-as csapat egy pontot itthon tartott a Mezőkövesddel szemben, míg az U20-as együttes negyedik mérkőzésén második vereségét szenvedte el az I. osztályú utánpótlás-bajnokságban.

U20, I. osztály, Kelet
A 4. fordulóban:
EGER SZSE–MEZŐKÖVESDI KC 27–33 (16–19)
AZ EGRI GÓLDOBÓK: Kerezsi 5, Bényei B., Szabó II. Botond, Juhász P., Lukács B., Gönczi 3–3, Szabó I. Botond, Oláh N., Ádám G. 2–2, Gulyás G. 1.
KÖVETKEZIK: Eger SZSE–HE-DO B BRAUN Gyöngyös, szeptember 29., csütörtök, 16.00.

U18, I. osztály, Kelet
A  4. fordulóban:
EGER SZSE–MEZŐKÖVESDI KC 31–31 (17–14)
AZ EGRI GÓLDOBÓK: Dér-Herendovics Zs. (képünkön) 6, Kocsmár B., File S., Márton I., Juhász L. 4–4, Sipos Á. 3, Dér-Herendovics B., Humicskó B. 2–2, Papp Á., Tímár B. 1–1.
HEVÉR TIBOR edző: – Azt kaptam a mérkőzéstől amit vártam: szoros, kiélezett szomszédvári rangadót. Az első félidőben mi, a másodikban a Kövesd játszott jobban. Szerencsére Márton István utolsó másodpercekben szerzett találata a végén pontot ért számunkra. Gratulálok a csapatnak a küzdeni tudásért, de a hibáinkat gyorsan ki kell javítani, hogy az ilyen kiélezett helyzetekben eredményesebbek legyünk a jövőben.
KÖVETKEZIK: Eger SZSEHE-DO B BRAUN Gyöngyös, szeptember 29., csütörtök, 14.00.

Fotó: Bók Tamás