Minden apró siker fontos, ez is

Fordulatos mérkőzésen egy pontot szereztünk a Sport36-Komló együttesével szemben. Kovács Márk négy másodperccel a vége előtt állította be a végeredményt, amivel újabb lépést tettünk a felzárkózás rögös útján.

A mérkőzés első gólját ugyan a komlóiak szerezték, de gyors fordítást követően egészen a 20. percig a mieinknél volt az előny. A vendégek 7–8-s állásnál kerültek ismét lépéselőnybe, s a folytatásban már a hazaiaknak kellett kapaszkodni. Az utolsó 20 percnek ismét döntetlen állásról (20–20) vágtak neki a csapatok. Fordulatos csatában mindkét gárda megszerezhette volna a győzelmet, a végjátékban Kovács Márk négy másodperccel a találkozó vége előtt lőtte a pontot érő találatot.
A döntetlennel nem lehet teljes az örömünk, de kétségkívül faragtunk a hátrányunkból.

A férfi NB I. 19. fordulójában:
SBS-EGER–SPORT36-KOMLÓ 30–30 (13–14)
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok, 650 néző. V: Bóna Sz., Földesi Cs.
EGER: BALOGH T. – Lezák 3, Eszteki 4, Gavidia, KISS G., Machác 4, Tóth R. Csere: BERNATONIS 6, Molnár B. 2, Pulay 5 (3) Száva 1, Lakosy 3, Kovács M. 2. Edző: Tóth Edmond
KOMLÓ: Pásztor – Urbán 1, Zobec, MELNYICSUK 5 (2), Jóga 1, JERKOVIC 7, Orbán 3. Csere: Granic (kapus), Szöllősi O. 1, Radic, SUNAJKÓ 7, Takács B. 3, Grünfelder 1, Vaskó 1. Edző: Kilvinger Bálint
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–1, 12. p.: 5–5, 18. p.: 7–7, 24. p.: 9–10, 36. p.: 16–18, 42. p.: 20–20, 48. p.: 24–22, 54. p.: 26–26.
Kiállítások: 8, ill. 2 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill. 3/2.