Nem bírtunk a Mezőkövesddel

A hét közepén az NB I-es Mezőkövesd csapatával játszott edzőmérkőzést az SBS Eger Eszterházy csapata. A két felkészülési tornán is győztes csapatunk vereséget szenvedett a találkozón.

SBS Eger Eszterházy – Mezőkövesdi KC 25-29 (16-17)
Játékvezetők: Fibec, Sajóvölgyi

Eger: Repóth, Kőrizs, Pereverzia (kapusok), Szűcs B. 3, Nyeste 5 (2), Szilágyi, Szabó T., Lezák 2, Zalai, Terenyei, Kocsis 2, Padla 7 (1), Pálos 3, Pánczél 1, Kiss G. 1, Menyhárt 1. vezetőedző: Csík János

MKC: Kiss O., Kovács J. (kapusok), Radnics 3, Bakos Á. 2 (1), Grünfelder 3, Dukics 3, Kovács P., Nyitrai J., Bán N., Kurbely 1, Molnár 2, Trivkovics 2, Csuzics 11 (1), Dobó 1, Benis 1. vezetőedző: Skaliczki László

Hetesek: 4/3 ill. 3/3
Kiállítás: 2 ill. 4 perc
Az eredmény alakulása: 6. perc 3-4, 14. perc 8-8, 20. perc 12-12, 38. perc 17-22, 49. perc 23-24, 56. perc 25-27

A vendégek az első félidő elején három gólos előnybe kerültek, azonban csapatunknak sikerült felzárkóznia, s az első félidőben végig szorosan alakult a folytatás. A csapatok 16-17-es állásnál mentek szünetre. A második félidő elején ismét a vendégek kerültek előnybe, de a mieinknek tíz perc alatt ledolgozták a hátrányt és 22-23-ra feljöttünk. A játékrész második felét ismét a borsodiak jegyezték, így négy gólos mezőkövesdi győzelemmel zárult a találkozó.

Fotó: Szántó György