Nem hagytunk kérdést Szigetszentmiklóson

Az első perctől kezdve nyomást gyakorolva ellenfelére, magabiztos győzelmet aratott a QHB-Eger férfi együttese Szigetszentmiklósón. A csapat játékát több kiváló egyéni teljesítmény színesítette.

Az első félidő hajrájában össze szorgoskodott ötgólos előnyt a második játékrészben megduplázták Tóvizi Tamásék. A hazaiak folyamatosan őrlődtek fel a küzdelemben, mígnem a végére kétszámjegyű hátrányba kerültek.
A védelmünk végig stabil lábakon állt, a támadásoknál pedig rendre akadt, aki jó egyéni teljesítménnyel lendített a csapat szekerén.
A QHB-Eger három fordulót követően négy ponttal, a tabella negyedik helyén áll. A dobogós együttesek egyaránt öt-öt ponttal rendelkeznek.

A férfi NB I/B 3. fordulójában:
SZIGETSZENTMIKLÓSI KSK–QHB-EGER 22–32 (10–15)
Szigetszentmiklós, 80 néző. V.: Győr Á., Hadas D.
EGER: MARCZIKA – LEZÁK 5 (1), KURUCZ 6 (2), TÓTH K. 4, Döme Sz. 1, TÓVIZI 7, Kepess. Csere: Ágoston (kapus), KISS G., ROZNER 4, Fórizs 1, Juhász P. 1, SCHEKK 3, Kerezsi, Gönczi. Edző: Tóth Edmond
Az eredmény alakulása. 6. perc: 1–2. 12. p.: 3–5. 18. p.: 6–7. 24. p.: 7–9. 36. p.: 12–17. 42. p.: 14–20, 48. p.: 17–25. 54. p.: 19–28
Kiállítások: 12, ill. 12 perc.
Hétméteresek: 6/3, ill. 3/3.