Papírforma győzelem a junioroknál

A tavaszi szezon második mérkőzését idegenben, a Törökszentmiklós otthonában játszották a juniorjaink. A találkozón az esélyesnek számító egriek szerezték meg a győzelmet.

Pereverzia Mihály

Pereverzia Mihály, a junior csapat edzője: – Az első félidőben folyamatosan távolodtunk a hazai csapattól, de sajnos a túlzottan passzív támadójátékuk miatt lelassultunk mi is. Ennek dacára egy megnyugtató hétgólos előnnyel mentünk be az öltözőbe (10:17).

A második félidőben próbáltunk ritmust váltani, felgyorsítani a játékunkat, ami részben sikerült is, de sajnos a védekezésben sokat hibáztunk.  A mérkőzés végeredménye 23:35 lett.

A csapat: Posta Bence, Farkas Balázs, Miskolci Ábel 3, Zelei Botond 6, Molnár Ádám, Nagy Gergely 6, Péter Atilla 4, Péter Gábor 3, Rázsi Armand 3, Gulyás Gábor 5, Hasilló Gábor 3. Czeglédi Nándor 2.

Gratulálok a fiúknak! A kötelező győzelemért utaztunk, és ezt teljesítettük is, azonban a kapott gólok számával nem vagyok elégedett.