Szegeden nem termett babér a bajnokcsapatnak

Elvesztette tavaszi veretlenségét az NB I/B-s bajnok QHB-Eger. Az OTP Bank-Pick Szeged U21 vendégeként már tét nélküli mérkőzésen maradt alul a második PLER-Budapest előtt hárompontos előnnyel aranyérmes gárda. Köszönjük fiúk ezt a csodálatos évet!

Végig kiegyenlített, fordulatos mérkőzésen két gólnál nagyobb különbség egyszer sem alakult ki a hatvan perc során. A hajrában mindkét együttes megszerezhette volna a győzelmet, végül a kevesebbet hibázó hazaiak örülhettek.

A férfi NB I/B 29. fordulójának mérkőzésén:
OTP BANK-PICK SZEGED U21–QHB-EGER 30–29 (18–16)
Szeged, Pick Akadémiai Csarnok, 100 néző. V.: Dulai Á., Pisák B.
EGER: Ágoston – Lezák 2, Kurucz 6, Kiss G. 2, Kerezsi, Schekk 3, Tóth K. 3. Csere: Marczika (kapus), Rozner 2, Tóvizi 4, Döme 2, Vrhovina 1, Száva 1, Kepess 3. Edző: Tóth Edmond
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 4–4, 12. p.: 8–8, 18. p.: 10–11, 24. p.: 14–15, 36. p.: 19–20, 42. p.: 22–20, 48. p.: 24–23, 54. p.: 27–26.
KIÁLLÍTÁSOK: 16, ill. 14 perc.
HÉTMÉTERESEK: 2/2, ill. 4/2.

Fotó: Bók Tamás