Tízet tettek közé a juniorjaink

A tavaszi szezon ötödik mérkőzését hazai pályán, az Ózdi KC-val játszotta a junior csapatunk. A találkozón magabiztosan tartotta itthon a két pontot Pereverzia Mihály csapata.

A juniorok számára ezen a napon is fontos volt a győzelem megszerzése, mert a mögöttük lévő csapatok is rendre megnyerték a mérkőzéseiket.

Az első félidő kétharmadáig fej-fej mellett haladtak a csapatok, hol az vendégek, hol a hazaiak voltak egy-kétgólos előnyben. A félidő utolsó tíz percében az egri legények fokozatosan növelték az előnyüket és az emberhátrányukból is pozitívan tudtak kiszállni. Az eredményjelző hat gólos előnyt (18:12) mutatott.

A második játékrészt ott folytatta a hazai gárda, ahol az elsőt befejezte, hat perc elteltével már tízgólos különbséget láthatott a hazai publikum, amit a fiúk a meccs végéig meg is tartottak. A végeredmény 40:30 lett.

A csapat: Jenei, Posta, Miskolci, Perjési, Zelei, Molnár, Nagy, Vas, Péter G, Péter A, Dér, Gulyás, Szécsi, Nádasdi, Menyhárt, Hasilló.

Pereverzia Mihály, a junior csapat edzője: – Szorosnak mondható első félidő után magabiztos győzelemmel hozta a csapat a mérkőzést. Nagyszerűek voltak az egyéni teljesítmények (Molnár Ádám, Zelei Botond), de a csapatot is dicséret érdemli. Köszönöm ismét a fiúknak!