Tízgólos győzelem a serdülőknél

Az Eger Eszterházy serdülő csapata az OSB C csoportjának 5. fordulójában hazai pályán lépett pályára. A találkozónak otthont adó Eszterházy csarnokban a házigazdák a Miskolc csapatát fogadták. A mérkőzésről Hevér Tibor, edző összefoglalóját olvashatják.

Hevér Tibor, a serdülő csapat edzője: – Nehéz meccsre számítottam, hiszen az ellenfél gárdának 3 győzelem és 1 vereség volt az eddigi mérlege.

A mérkőzés végre úgy alakult, ahogy azt szerettem volna látni. Harcosan védekeztünk az első perctől, ahogy azt kértem tőlük, támadásainkat pedig góllal tudtuk befejezni. A meccset végig a kezünkben tartottuk.

Félidőben már ötgólos volt az előnyünk. A szünetben azt kértem a játékosaimtól, hogy koncentráljanak, hiszen még nincs vége a meccsnek, öt gól nem olyan nagy előny, amit ne lehetne ledolgozni egy félidő alatt.

A második játékrészt ott folytattuk, ahol abbahagytuk. A védekezésünk és a támadásunk is ugyanolyan hatékonyan működött, mint a meccs elején. Így sikerült egy magabiztos tízgólos győzelmet aratni. A végeredmény: Eger Eszterházy – Rádió M Miskolc 37-27

Végre az első perctől pörögtek a srácok, amit eddig hiányoltam tőlük. Gratulálok a csapatomnak!