U12-es sikerek az Országos Gyermekbajnokságban

Utánpótlás csapatunk 2014. szeptember 21-én, vasárnap Balassagyarmaton vett részt az Országos Gyermekbajnokság U12-es korcsoportjának első fordulóján. A csapatot Hevér Tibor, utánpótlás edző kísérte el, mivel a gyerekek edzője, Lezák Áron NB I/B-s bajnoki mérkőzésen játszott aznap.

Hevér Tibor, utánpótlás edző: – Az első mérkőzésünket a Salgótarján csapata ellen játszottuk. Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, 6-0-ra is vezettünk az első félidő felénél, majd a második felében kicsit megtorpant a játékunk. Támadásban és védekezésben is többet hibáztunk, amit az ellenfelünk kihasznált. A félidőben 11-8-ra vezetett a Salgótarján csapata.

A második félidőben próbáltuk megfordítani a meccset, de sajnos már nem sikerült. A végeredmény 19-17 lett, az ellenfél javára.

A két mérkőzés között megbeszéltük a hibákat és a fiúk igyekeztek kijavítani azokat.

A második mérkőzésen a Balassagyarmat 1-es számú csapata volt az ellenfél. A fiúk magabiztosan vették az akadályt, mert nagyon jó játékkal, 35-5 re megnyertük a találkozót.

Maximálisan elégedett voltam a fiúkkal. Az első meccs második 10 perce miatt lehet bennem egy kis hiányérzet, de a srácok bebizonyították, hogy tudnak jól és eredményesen is kézilabdázni. Nagyon ügyesek voltak, jól küzdöttek, hajtottak végig, mindkét meccsen.

Gratulálok a srácoknak és az edzőjüknek, Lezák Áron kollégámnak, aki nagyon jól felkészítette a csapatot.